Projektový manažer

Společnost BEUMER Group Czech Republic a.s. je inženýrsko-dodavatelská společnost, která se specializuje na technologie pro přepravu, manipulaci a skladování sypkých hmot, sídlící v Ústí nad Labem.

Máte SŠ/VŠ technického směru, jste komunikativní, mluvíte anglicky, máte zkušenosti s vedením projektů a rádi cestujete?

Pak hledáme právě Vás!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • spolupráce s obchodním oddělením při získávání zakázek
  • realizace zadaného projektu v souladu s kalkulací projektu, smlouvou a časovým harmonogramem
  • řízení projektových prací
  • spolupráce s oddělením nákupu při zajištění materiálu v rámci projektu
  • řízení subdodavatelů projektu
  • komunikace se zákazníkem

POŽADUJEME:

  • VŠ (SŠ) technického směru
  • zájem pracovat na mezinárodních projektech
  • komunikativní znalost AJ + jakýkoliv další jazyk výhodou
  • praxe s vedením složitých projektů min. 2 roky
  • znalost Autocad (čtení výkresové dokumentace)
  • organizační a komunikační schopnosti
  • schopnost vysokého pracovního nasazení a odolnost proti stresu
  • samostatnost
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost nástrojů projektového řízení (MS Projekt) výhodou
  • orientace v normách (strojírenství) výhodou

NABÍZÍME:

  • zázemí úspěšné zahraniční inženýrsko-dodavatelské firmy
  • práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu
  • zajímavé platové ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • vedení projektů realizovaných v zahraničí
  • využití odbornosti a další profesní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • 13. plat

Firma: BEUMER Group Czech Republic a.s.

Kontakt: Ing. Marie KUMPÁNOVÁ
Nové Aleje 220
403 40 Ústí nad Labem-Božtěšice

Telefon: 777914884

Místo práce: Ústí nad Labem - Božtěšice

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé